Mövenpick’ten kahve ilhamlı “Coffee Cuisine” mutfağı

Mövenpick, Mart ayı boyunca dilediğiniz otelde Mövenpick kahvesiyle bambaşka bir deneyime davet ediyor. Mövenpick Hotels & Resorts, sizler için kahvenin ilham verdiği, yaratıcı bir menü ortaya çıkardı; Coffee Cuisine, bir parça barista büyüsü.

50 yılı aşkın süredir kendi seçkin kahvelerini kavuran marka, harmanlama deneyimini yeni aromatik boyutlara taşıdı. Mövenpick’in ortaya çıkardığı kelimenin tam anlamıyla “çekirdeklerle dolu” yeni tarifleri, Mart ayı boyunca Mövenpick restoranlarında tadabileceksiniz. 

Dünyadaki tüm Mövenpick Otelleri’nde eş zamanlı olarak sunulacak “Coffee Cuisine” menüsünde; kahveli yağ ile tatlandırılmış somon tartar, espresso sosu ile sunulan karidesli sebze rulosu, kahve çekirdekleri ile tütsülenmiş somon ve tatlı olarak da espressolu dondurma ile servis edilen “opera” stili milföy gibi farklı lezzetler bulunuyor.

Mövenpick’in Şef Baristası Kevin Mohler, bir tutam kahve büyüsü ile eşsiz lezzetteki somon tartar, karamel dokunuşlu ton balıklı salata veya hafif tütün aromalı dana fileminyonları ustalıklı bir dokunuş ile ortaya çıkarıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın