Michelin Yıldızlı Şef Nicolas Isnard’dan Raffles Hotel Le Royal’de

Raffles Hotel Le Royal, Fransız Şef Nicolas Isnard’ın özel yemeklerine ev sahipliği yapıyor.

Kendine özgü mutfak yaklaşımını Fransa ve diğer ülkelerdeki birçok Michelin yıldızlı restoranda geliştiren Şef Nicolas Isnard, Raffles Hotel Le Royal’de bir dizi özel yemek hazırlayacak.

İkonik lüks otel, 24, 25 ve 26 Nisan tarihlerinde Şef Nicolas’ın mutfak kreasyonlarını içeren özel set akşam yemekleri ve öğle yemekleri sunarak Kamboçya’nın başkentinde kaliteli yemek anlayışını yükseltmeye devam edecek.

Fransa’nın güneyinde doğan Şef Nicolas, kendisini dünyanın dört bir yanına götüren gastronomik yolculuğundan yararlanarak yaratıcı mutfağına Galya hassasiyetlerini getiriyor. Diğerlerinin yanı sıra 3 Michelin yıldızlı Auberge du Vieux Puits, 2 Michelin yıldızlı La Rotonde ve 1 Michelin yıldızlı Le Vieux Logis gibi ünlü Fransız restoranlarında hizmet vermiş ve Dubai, Pekin, Moskova, Singapur, Makao, Kazablanka ve başka yerlerde ünlü yemekler hazırlamıştır.

Mutfak repertuarında öne çıkan lezzetler arasında Tayland’dan esinlenen nefis bir sosta taze mantarlar içeren Rose de Champignons & Saint Jacques Sauce Tom Kah; güvercin, siyah sarımsak, çarkıfelek meyvesi ve fıstık sosuyla yapılan Pigeon, Mais, Ail Noir, Passion & Sauce Cacahuetes yer almaktadır; Vietnam’ın sevilen kaz ciğerli erişte yemeğinden esinlenen Pot Au Pho de Foie Gras; ve taze barbun balığı, safran ve patlıcanın öne çıktığı Rouget, Safran & Aubergines.

Sosyal Medya'da Paylaşın