Bayrama Özel Çikolata ve Kahve Lezzetleri Kahve Dünyası’nda

Bayramların vazgeçilmez ikilisi çikolata ve Türk Kahvesi, Kahve Dünyası’nda her günü bayram tadında yaşatacak çeşitleriyle benzersiz bir lezzet deneyimi vadediyor. Kahve Dünyası’nın Spesiyal, Trüf, Madlen ve Lavi gibi çikolata çeşitleri bayram ziyaretlerine ayrı bir tat katıyor.

‘Hepimizin Ortak Noktası’ Kahve Dünyası, herkesi mutlu eden birbirinden lezzetli çikolataları ve Türk Kahvesi çeşitleriyle bayramın tadını damaklarda da unutulmaz kılıyor.

Hem misafirlerinize ikram edebileceğiniz hem de şık kutularıyla leziz bir bayram hediyesi olan Kahve Dünyası çikolataları bu bayram da zengin çeşitleriyle fark yaratıyor. Spesiyal çikolatalardan içi yumuşacık Trüf çikolatalara, fıstığın çikolatayla mükemmel uyumu olan Roche’dan Madlen’e kadar farklı damak lezzetlerine hitap eden çeşitler Kahve Dünyası’nda.

Bayramların tadı çikolata ve Türk Kahvesi ile çıkar

Türk Kahvesi kültürünü yaşatmayı ve herkese sevdirmeyi kendine misyon edinen Kahve Dünyası, Türk kahvesi çeşitleri ile bayramlara ayrı bir tat katıyor. Çikolatalı Türk Kahvesi ile bayram hediyeleri ve ikramları için de özgün bir seçenek sunan Kahve Dünyası, Kafein tüketmeyenler için decaf (Kafeinsiz) Türk Kahvesi, Damla Sakızlı ve sipariş üzerine taze taze çekilen Taze Çekilmiş Türk Kahvesi gibi çeşitleriyle bu bayramda da evlere konuk oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın