Meal Box ile 2022’ye leziz bir başlangıç

Özel günler için konsepte uygun yemek paketleri geliştiren Meal Box, 2022’yi evde karşılayacaklar için ana yemek, tatlı ve mezelerden oluşan lezzetli bir ziyafet menüsü hazırladı. Meal Box’ın yetenekli şefi Emiğra Bayrak tarafından, yılbaşı ruhunu masalara taşıyacak en özel tariflerin bir araya getirildiği yemek paketlerine, Aralık ayı itibarıyla Meal Box web ve mobil sitesi ile seçkin online platformlar üzerinden sipariş verilebilecek.   

2022’ye sayılı günler kala unutulmaz bir akşam için planlamalar da başladı. Yeni yıla evinde, ailesi veya arkadaşlarıyla girmek isteyen ancak saatlerce yemek pişirmekle uğraşmak istemeyenler ise pratik, lezzetli ve etkileyici tarif arayışlarına girdi. Paketli yemekte her ihtiyaca uygun inovatif çözümler geliştiren Meal Box, bu özel günde menüsünün de özel ve pratik olmasını isteyenler için hem göze hem de damağa hitap eden lezzet dolu bir menü oluşturdu.

Yeni yıl ruhuna uygun tariflerden oluşan, 2-3 kişinin rahatlıkla doyacağı yılbaşı menüsünün ana yemekleri bütün hindi, kestaneli iç pilav ve yaban mersinli gravy sostan oluşuyor. Her damak zevkine uygun meze çeşitliliği sunan yılbaşı yemek paketinde, kuru domatesli bademli Erzincan tulumu, ızgara zeytinli tekmil fava, hurmalı şakşuka, köz patlıcanlı atom ve biberli humus yer alıyor. Menünün tatlısı ise mükemmel aromasıyla tadı damaklarda bırakacak Antakya çıtır bal kabağı.

Yılbaşı yemek paketi, yeni yılı ağız tadıyla karşılamak isteyenler için Aralık ayı itibarıyla Meal Box web ve mobil platformları ve önemli online satış platformlarında satışta olacak. Teslimatlar 31 Aralık günü özel ambalajlarında ve özenle hazırlanmış yılbaşı kutuları ile yapılacak. Yılbaşı paketlerinin satış fiyatları 599-699 TL arasında olacak.

Yılbaşı menüsüne yoğun ilgi

Yılbaşı paketiyle Türkiye’de bir ilke imza attıklarını ve geçen yıl yoğun talep gördüğünü belirtenMeal Box CEO’su Murat Demirhan, “Pandemiyle birlikte özel günlerin artık daha çok evlerde kutlanmasıyla, pratik, hijyenik ve lezzetli menülere olan ihtiyacın arttığını gördük. Meal Box olarak bu doğrultuda, özel günleri daha da renklendirecek ve dakikalar içinde yemeye hazır hale gelecek, günün anlam ve önemine uygun ziyafet paketleri oluşturma fikrimizi hayata geçirdik. Yılbaşı sofralarını adeta görsel şölene dönüştüren yılbaşı paketlerimiz de bunlardan biri. Hem kurumlardan hem de bireysel abonelerimizden çok fazla talep aldık. Yılbaşı gecesi için, yemekleri kısa sürede hazırlayıp, sevdiklerine daha çok zaman ayırmak isteyenleri düşünerek yeni yıl ruhuna uygun bir menü oluşturduk. Amacımız herkesin 2022’ye lezzetli bir başlangıç yapmasını sağlamak” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın