Gloria Jean’s yeni yılı özel lezzetlerle karşılıyor

Türkiye pazarına giren ilk gurme kahve markası olan dünyaca ünlü Gloria Jean’s Coffees, yılbaşına özel yeni kahveleri Spiced Gingerbread Latte ve Spiced Gingerbread Chiller’le yeni yıl ruhunu yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

Geçtiğimiz yıl başlattığı yenilenme hareketiyle tüm marka kimliğini yeniden inşa eden Gloria Jean’s Coffees, en kaliteli kahveyi sevenleriyle buluşturma konusundaki iddialı duruşunu sürdürüyor. Yılbaşının ikonik lezzetlerinden zencefilli kurabiyeyi kahve ile birleştiren Gloria Jean’s kahve severlere benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazır.

Spiced Gingerbread Latte, Gloria Jean’s’in eşsiz kahve çekirdekleri ile hazırlanan espresso, süt, zencefil şurubu ve zencefilli bisküvi parçaları ile zenginleştirilmiş yepyeni bir lezzet. Spiced Gingerbread Latte’nin her yudumda biraz daha yoğun hissedeceğiniz benzersiz tadıyla yeni yıla keyifli bir tadım deneyimiyle merhaba diyebilirsiniz. Yeni yıla özel bir diğer kahve seçeneği Spiced Gingerbread Chiller soğuk kahveden vazgeçemeyenler için ideal. Spiced Gingerbread Chiller, zencefil, karamel ve kakao aromalarının eşsiz uyumuyla yakaladığı eşsiz tatla sizi özlediğiniz lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Yeni yıl boyunca üstün ve özgün bir servis anlayışıyla hizmet veren tüm Gloria Jean’s Coffees mağazalarından veya hali hazırda 650 bin aktif kullanıcısı bulunan mobil uygulamadan yılbaşına özel hazırlanan bu iki benzersiz lezzeti ve çeşitli promosyon fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Eşsiz kahve deneyiminiz hiç bitmesin.

Sosyal Medya'da Paylaşın