Mamba ile Bodrum’a yeni bir soluk geliyor!

Afrika esintileri ve eşsiz lezzetleriyle Mamba, Yalıkavak Tilkicik Koyu’na yeni bir soluk getiriyor.

Adını, son yıllarda popüler olan Afrika kültürü ve RNB – Hiphop müziğinin harmanlanmasıyla alan Mamba, egzotik görünümü, plajı, DJ performansları ve ünlü isimlerin sahneleriyle Bodrum Yalıkavak’ta misafirlerini ağırlayacak. Aleyna Çavuşoğlu ve Oğuz Yılmaz’ın sahibi olduğu Mamba, gündüz Mamba Beach, akşam ise Mücver Restaurant olarak hizmet verecek.

Mamba, pandemi sonrasında Covid-19 tedbirleri kapsamında, hem Mamba Beach hem de Mücver Restaurant kısmında kapasitesini yüzde 50 düşürerek hizmet verecek. Şezlong ve masalar arası mesafeyi 1,5 metre tutan Mamba, ayrıca 20 dakika arayla sık kullanılan bölgeleri dezenfekte ederek kontrolü üst seviyeye çıkaracak.

Bodrum’un yeni gözdesi; Mücver Restaurant

HT Kulüp’te yer alan habere göre, Mamba çatısı altında Özgür Akman, Cihan Savaş, Umut Yeşiltepe, Halil Özel ve Yavuz Selim Akgün’ün işletmeciliğini yaptığı Mücver Restaurant, Şef Uğurcan Güven’in mönüsüyle misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunacak. Birbirinden lezzetli soğuk mezelerin, ara sıcakların, salataların, ana yemeklerin yer aldığı mönüde, ayrıca mücver çeşitleri ön plana çıkıyor. Her damak zevkine uygun tatların bulunduğu mekanda, vejeteryanlar için de ayrı bir mönü bulunuyor. Özel fix mönü içerisinde, klasik anne mücveri, mekana özel yorumlanan deniz mahsullü ve etli mücveri ile misafirlerine hizmet sunan Mücver Restaurant, konsepti, yemeği ve eğlencesi ile sezon boyunca misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın