Magnolia Shop Coffee Co Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye’nin hızla büyüyen lider restoran zinciri markası COOKSHOP’un kurduğu Magnolia Shop Coffee Co, 8. mağazasını City’s Nişantaşı’nda açtı.

COOKSHOP’un tescilli lezzeti Magnolia ve daha fazlası artık Magnolia Shop Coffee Co’da! Ekşi mayalı bazlama tosttan dana jambonlu kruvasan sandviç’e, Lotus Magnolia’dan San Sebastian Cheesecake’e birbirinden lezzetli seçenekler her sabah 10.00 itibariyle City’s Nişantaşı’nda misafirleri bekliyor.

Magnolia Shop Coffee Co’nun zengin menüsünde espresso bazlı sıcak içecekler, leziz kahveler, özel harman çaylar, yenilikçi soğuk kahve çeşitleri ve Bubble Tea’ler ile fit öneriler yer alıyor.

2023 yılında Türkiye’nin birçok şehrinin merkezi lokasyonlarında Magnolia Shop Coffee Co’nun şubesi açmak istediklerini söyleyen COOKSHOP Markalar Topluluğu CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Gengeç, “Cookshop ve markaları pandemi döneminde %120 büyüdü. Şu an Türkiye genelinde toplam 47 şubeye ulaştık. İkonik Magnolia lezzetimizi Magnolia Shop mağazalarımızda büyüterek misafirlerimize lezzeti ve konforu bir arada bulacakları benzersiz bir ortam yaratıyoruz. Magnolia Shop’ta kendi kavurduğumuz taptaze kahvelerimizi misafirlerimize servis ediyoruz. Meydan İstanbul’da açtığımız Pop – Up deneyim alanından sonra, Magnolia Shop’un 8. mağazamızı açmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki günlerde İstanbul Hilltown Küçükyalı’da ve İzmir İstinye Park’ta da nitelikli kahve severler ile buluşmaya hazırlanıyoruz. Kahve odaklı yatırımlarımıza Ankara, Bursa ve İzmit’te de hız vererek yıl sonunda 35 noktaya ulaşacağız” dedi.

Magnolia Shop’un keyifli ortamı, birbirinden lezzetli seçenekleri, taptaze kahvesi ve hizmet kalitesiyle Türkiye’nin yeni buluşma noktası olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın