Kitten’dan DJ Performansı Eşliğinde Yepyeni Lezzetler

Şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport İstanbul’da hizmet veren Kitten, tüm misafirlerini kış menüsüne eklenen leziz seçeneklerini deneyimlemeye davet ediyor.

Şık dekorasyonu, samimi ortamı ve kusursuz hizmet anlayışı ile açıldığı günden bu yana popülerliğini koruyan Kitten, keyifli DJ performansı eşliğinde sunduğu modern dünya reçetelerini, geleneksel Türk mutfağıyla harmanlayarak enfes lezzetlere imza atmaya devam ediyor.

DJ performansı ve imzalı kokteyller
Her hafta Cuma ve Cumartesi günleri saat 21:00’de gerçekleşen DJ performansı eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz Kitten’da, başarılı mixologistlerin özel reçetelerle hazırladıkları kokteylleri de deneyimleyebilirsiniz.

Türk ve dünya mutfağından yepyeni lezzetler
Menüsüne, kış mevsimine yakışır Kaburga Burger, Trüf Burger ve Nachos gibi birbirinden eşsiz lezzetler ekleyen Kitten, damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya devam ediyor.
İki başarılı girişimci Damla Güreralp ve Burak Bağtaş’ın imzasını taşıyan Kitten,tüm misafirlerini keyifli DJ performansı eşliğinde yepyeni lezzetlerini deneyimleye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın