Kışın vazgeçilmez lezzeti kestane Kahve Dünyası dondurmasıyla buluştu

Misafirlerine 11 çeşit dondurmasının yanı sıra her ay mevsimin farklı lezzetleriyle hazırladığı “Ayın Dondurması”nı sunan Kahve Dünyası Ocak ayında herkesi Kestaneli Dondurma’yı tatmaya çağırıyor. Bu özel lezzet sadece 1-31 Ocak tarihleri arasında Kahve Dünyası mağazalarında sizi bekliyor. 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay mevsimin farklı lezzetleriyle hazırladığı “Ayın Dondurması” konsepti çerçevesinde Ocak ayında misafirlerine Kestaneli Dondurma’yı sunuyor. Kış denildiğinde akla gelen ilk lezzetlerden biri olan kestaneyi dondurmayla buluşturan bu eşsiz lezzet, sadece bir ay boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma tutkunlarını bekliyor.

Lezzetini tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması ve özenle seçilerek toplanmış kestanelerle hazırlanan kestane şekerinden alan, Kestaneli Dondurma, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Dondurma tutkunları Ayın Dondurması’nın yanı sıra Kahve Dünyası’nda dört mevsim boyunca menüde yer alan kaymaklı, vanilyalı, bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli dondurma çeşitlerini de severek tüketiyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın