Anneler Günü Kahvaltısı Address Hotel’de!

En değerli varlığımız annelerimiz için, Anneler Günü’nü özel ve unutulmaz kılmak için eşsiz kahvaltı deneyimiyle Address Hotel’de sizi bekliyor.

Kahvaltının güzel başlangıçlarla, güzel başlangıçların da sabırsızlıkla gidip önce annemizle paylaşmamızla bir ilgisi olabilir. Bu değerli günde annelerimiz ile paylaşmak için Address Hotel İstanbul hem zengin kahvaltı menüsüyle hem de doyuran lezzetleri ile sizi birleştiriyor.

Lezzet çeşitleri arasında,

Türk mutfağından meze ve zeytinyağlılar, salatalar, kahvaltılık ve şarküteri ürünleri, börek çeşitleri, sıcak büfe seçenekleri ve birbirinden lezzetli tatlılar yer alırken, yöresel lezzetlerden şefin imzasını taşıyan kuzu etli keşkek ve içli köfte gibi özel ürünler de bu anlamlı güne ayrı bir tat katıyor. Her damak zevkine uygun seçeneklerin yer aldığı kahvaltıda, geniş bir lezzet yelpazesi sunuluyor.

Address Hotel Istanbul, The Restaurant’ın ferah ve huzurlu atmosferinde sevilen lezzetler eşliğinde tüm aileyi bir araya getirecek bu özel Anneler Günü kutlaması için, şimdiden yer ayırtabilirsiniz.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın