Kahve Dünyası’nın Özel Hediye Kutularıyla Yeni Yıla Tatlı Bir “Merhaba”

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 2023’ü birbirinden lezzetli ürünlerinin yer aldığı hediye kutularıyla karşılıyor. Yeni yıl sevincini ve enerjisini yansıtan Kahve Dünyası yılbaşı hediye kutuları, yeni yılda hem tatlı hem de unutulmayacak sürprizler için tatlı bir hediye alternatifi sunuyor.

Kahve Dünyası’nın yılbaşına özel olarak tasarladığı, her biri farklı lezzetlerle zenginleştirilmiş hediye kutuları 2023 yılına sevdikleriyle birlikte tatlı bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor. Yılbaşı heyecanını tatlı bir mutluluğa dönüştüren hediye kutularında, trüf çikolatadan sıcak çikolataya, Türk Kahvesinden el yapımı özel çikolatalara, en sevilen Kahve Dünyası lezzetleri bir araya geliyor. 2023’e özel Kahve Dünyası yılbaşı kutuları, sevdiklerini mutlu etmek ve yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı bir çok hediye seçeneği sunuyor.

Damak zevkine göre yılbaşı kutusu
Kahve Dünyası’nın yılbaşı hediyeleri bu yıl da birbirinden güzel çikolata, kahve ve diğer ürün çeşitleriyle yılbaşında sevdiklerine hoş bir sürpriz yapmak isteyenleri mutlu ediyor. Göz dolduran Büyük Yılbaşı Kutusunda; Roche, Trüf Çikolata, Çikolata Kaplı Çubuk Portakal, El Yapımı Fındık Kreması, Lavi Silindir Kutu, Madlen Çikolata, Orijin Tablet Çikolata gibi Kahve Dünyası çikolata çeşitlerinin yanında Salep, Sıcak Çikolata, Orta Kavrulmuş ve Çikolatalı olmak üzere iki Kahve Dünyası Türk Kahvesi çeşidi de bulunuyor. Küçük Yılbaşı Kutusu ise Spesiyal Çikolata, Lavi Küp Kutu, El Yapımı Fındık Kreması, Yaban Mersinli Frutibon, Bonte, Orijin Tablet Çikolata, Sütlü ve Bitter Gofrik ile büyükten küçüğe herkesin sevdiği Popçik, Orta Kavrulmuş ve Çikolatalı Kahve Dünyası Türk Kahvesi içeriyor.

Özel yılbaşı tasarımı ile Trüf veya Spesiyal Çikolatalar 16’lı ve 25’li iki kutu seçeneğiyle; Madlen çikolatalar ise büyük, orta ve küçük boy seçenekleriyle satışa sunuluyor. Sevdiklerine rengarenk ve farklı çeşitlerde Lavi çikolatalar ile sürpriz yapmak isteyenler ise Yılbaşı Özel tasarımıyla çanta, çam kutu, silindir kutu ve küp kutu gibi farklı ambalaj seçenekleri arasından seçim yapabiliyor.

Özenle hazırlanıp paketlenen yılbaşı hediye kutuları, Kahve Dünyası mağazalarında ve www.kahvedunyasi.com online satış mağazasında satışa sunuluyor. Online mağazadan Türkiye’nin her yerine gönderilen hediyelik kutu siparişleri, İstanbul içinde aynı gün adrese, diğer şehirlerde ise aynı gün kargoya teslim ediliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın