Kahve Dünyası’ndan portakal parçalı bitter dondurma

Kahve Dünyası, kış mevsiminin en sevilen lezzetlerinden portakalı, eşsiz bitter çikolatalı dondurmasıyla birleştirerek mükemmel bir lezzete imza atıyor. İçeriğindeki portakal parçalarıyla lezzeti doruklara çıkartan portakal parçalı bitter dondurma, Kahve Dünyası’nın “ayın dondurmaları” arasında en beğenilen unvanıyla mart ayında Kahve Dünyası’nda dondurma severleri bekliyor.

“Hepimizin ortak noktası” söylemiyle her yaştan misafirine doyumsuz tatlar sunan, ikram ettiği tüm lezzetleri kendisi üreten Kahve Dünyası, her aya özel dondurma çeşitleriyle dondurma severleri heyecanlı bir bekleyişe sürüklüyor. Kışın en sevilen meyvelerinden biri olan portakalı bitter çikolatayla harmanladığı ve “ayın dondurmaları” arasında en beğenilen dondurma olan  portakal parçalı bitter dondurma ile mart ayında misafirlerine seslenen Kahve Dünyası, dondurma severlerin damağında unutulmaz bir tat bırakıyor.

Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesinin yanı sıra Jersey inek sütü, süt kreması, taze portakal parçaları ve bitter çikolatayla hayat bulan portakal parçalı bitter dondurma, tamamen el yapımı tarzında hazırlanıyor.

Kahve Dünyası, diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi ve boya içermeyen  portakal parçalı bitter dondurmasını kiloluk olarak da satışa sunuyor. Kahve Dünyası’nın özel ısı korumalı kutularıyla dondurma keyfi yaz/kış fark etmeksizin devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın