Juan Valdez Türkiye’deki 2’nci Yılını Kutluyor!

Dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri olan ve ülkemizde Honest Holding çatısı altında yer alan “%100 Premium Colombian Coffee” markası Juan Valdez, 31 Mart 2022’de İstanbul Harbiye’de ilk şubesinin açarak bugün Türkiye’deki 2. yılını kutlamaktan büyük bir mutluluk duyuyor.

Kolombiya’nın kalbinden İstanbul’un tarihine uzanan eşsiz serüveniyle, kısa süre içerisinde Türkiye’deki kahve tutkunlarının favorisi haline gelen Juan Valdez’in Türkiye’de 350 çalışanı, İstanbul, Ankara ve Bursa’da 20 şubesi bulunuyor. Juan Valdez, misafirlerine sadece kaliteli ve lezzetli kahveler sunmanın ötesinde, sıcak bir buluşma ortamı ve paylaşılan keyifli anılar sunmayı amaçlıyor.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, “Juan Valdez’in Türkiye’deki ikinci yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de geçen iki yılımız boyunca, misafirlerimize kaliteli ve lezzetli kahve sunma misyonuyla çalıştık ve hala bu misyonla ediyoruz. Bizimle birlikte bu yolda yürüyen herkesin desteğiyle, daha nice keyif dolu ve başarılı seneler geçirmeyi hedefliyoruz ve yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın