Hilton Istanbul Maslak’ın Yeni Executive Chef’i Ceyhan Aşcıoğlu Oldu

Hilton Istanbul Maslak’ın yeni Executive Chef’i, sektörün deneyimli profesyoneli Ceyhan Aşcıoğlu oldu. Yeme & içme sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile ön plana çıkan Aşcıoğlu, yenilikçi ve özgün tarzıyla seçkin lezzetler yaratıyor.

Şehrin kalbindeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, sektörde otuz yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığı ile ön plana çıkan Ceyhan Aşcıoğlu’nu yeni Executive Chef’i olarak atadı.

Kariyeri boyunca birçok 5 yıldızlı uluslararası otelde görev alan Ceyhan Aşcıoğlu, Aralık 2022 itibariyle Hilton Istanbul Maslak’ta Executive Chef olarak göreve başladı. Altı kuşaktır aşçılık mesleğini sürdüren bir aileden gelen deneyimli şef, çalışma hayatına 1990 yılında başladı. Hilton ve The Ritz Carlton da dahil olmak üzere, sektörde lider markalarda, mutfağın her kademesinde aldığı görevlerle bilgi ve birikim edinen Aşcıoğlu, Radisson, Renaissance, Mövenpick, Sheraton gibi uluslararası zincir otellerde Executive Chef olarak kariyerini sürdürdü.

İngiltere Birmingham’da İtalyan ve Akdeniz mutfağı üzerine çalışmalarda bulunan yetenekli şef, Almanya Kulmbach’dan aldığı, gastronomi uzmanlarına has özel bir davetle, geleneksel ekmek yapımını deneyimledi. Başta Türk mutfağı olmak üzere İtalyan ve Akdeniz mutfağından eşsiz menüler hazırlayan deneyimli şef, Meksika mutfağına da hâkim. Gastronomi alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, özgün tarzıyla harmanlıyor ve seçkin lezzetlere imza atıyor. Aşcıoğlu, iyi bir şef olmanın yenilikçi ve takım ruhuna sahip bir lider olmaktan geçtiğini vurguluyor.

Ceyhan Aşcıoğlu, yeme & içme sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, Hilton Istanbul Maslak’ın kaliteli hizmeti ile harmanlayarak, lezzet tutkunlarına seçkin tatlar sunacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın