Gloria Serenity Resort, Misafirlerine Gastronomik Bir Deneyim Sunuyor!

Lüks ve sadeliğin benzersiz uyumuyla eşsiz bir konaklama deneyimi sunan Gloria Serenity Resort, şık mimari dokunuşlarla yenilenen konseptleri ve iç mekanlardaki büyüleyici atmosferi eşliğinde, yedi farklı A La Carte Restaurantı ve incelikle tasarlanan yeme-içme alanlarıyla Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. 

Gloria Serenity Resort, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini sunan Kül ve Chef a la carte restoranlarıyla öne çıkıyor. Kebap çeşitleri, Konya etli ekmek, Diyarbakır ev yapımı nar ekşili kuru biber ve daha fazlası misafirlerinin damak zevkinde şekillenmeyi bekliyor.

Daha da ileri giderek, dünya mutfağının en lezzetli örneklerini sunan restoranlarla unutulmaz bir deneyim vadeden Gloria Serenity Resort; İtalyan, Fransız ve Japon mutfağına lezzetli bir yolculuk vaat ediyor. Balık tutkunları için taze deniz ürünlerinin servis edildiği Riverlanding ve steak severler için Fuego ise kaçırılmayacak deneyimler sunuyor.

Ufak tatlı Kaçamakları

Tatlı krizleriniz için ise el yapımı dondurma dükkânı Scoop, yerel lezzetlerden ilham alan dondurmalarıyla cezbediyor. Ayrıca dünya çeşitlerinin bir arada bulunduğu Bon Vivent Patisserie ve el yapımı Chocolatier, tatlınıza daha da tatlı bir dokunuş katıyor.

Eğlencenin adresi, Polo Bar, Charlie Parker ve Ella Fitzgerald Lobby Bar Müzik ve lezzetli kokteyllerin buluşma noktası olan bu mekânlar, keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor.

Dünyaya açılan kapısı

Serenity Resort farklı konseptlerde karşımıza çıkarken, La Trattoria Romania ile İtalyan’ın eşsiz lezzetlerini, Le Jardin Au Printemps ile Fransız mutfağını, AKA Restoranı ile Japon mutfağının lezzetlerini damaklarınıza bırakıyor.

Doğallık ve lüksün uyumu

Gloria Serenity Resort, doğa ile iç içe, lüks ve ayrıcalık dolu bir gastronomi deneyimi sunuyor. Eşsiz lezzetlerle taçlandırılmış, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz  bu deneyimi kaçırmayın!

Sosyal Medya'da Paylaşın