Gastronomi Dünyasının En Önemli Şeflerinden Albert Adria Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyonda yıldız şeflerden dünyaca ünlü Albert Adria gastronomi sektörü ve tutkunlarıyla buluşuyor.

2016’dan itibaren, yeni projesi Enigma, Carrer Sepúlveda’da sadece 24 akşam yemeği için labirent gibi bir alan, önceki 41º barının evrimi, en son tesisi elBarri olarak bilinen restoran grubunun Paral·lel bölgesinde açıldı. 2015 yılında Dünyanın En İyi 50 En İyi Pasta Şefi ödüllerini kazandı.

Saf yaratıcılığın canavarlarıyla savaşmaya odaklandı ve elBulli’yi dünya mutfağının zirvesine taşıyan yenilikleri ve teknikleri bulan Ar-Ge departmanı olan elBarri Taller’e liderlik etti.

Biletler Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın