Four Seasons Hotels Istanbul, Travel + Leisure’ın ‘En İyi 500’ Listesinde!

Başarılarını her geçen gün yeni ödüllerle destekleyen Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus, dünyanın en saygın seyahat yayınlarından olan Travel+Leisure dergisinin okuyucularının oylarıyla belirlenen T+L 500 listesinde yerlerini aldı.  

Her yıl, 36 milyondan fazla okuyucu kitlesiyle ABD’nin en büyük seyahat yayını ve gezginlerin seyahatlerini tasarlarken başvurdukları öncelikli kaynaklardan olan Travel + Leisure’ın okuyucuları, Dünyanın En İyileri Ödülleri anketinde verdikleri oylarla en sevdikleri otelleri ve destinasyonları belirledi. Geçtiğimiz yılın ‘Dünyanın En İyileri Ödülleri’ sonuçlarından Travel & Leisure tarafından derlenen T+L 500 listesi, okuyucuların kalite, lüks, olağanüstü hizmet ve etkileyici deneyimler için tekrar tekrar başvurduğu otel ve tatil köylerini bir araya getiriyor. Alfabeye ve coğrafi bölgeye göre sıralanan liste, tavsiye ve öneriler için T+L’ye başvuran sayısız gezgin için paha biçilmez bir kaynak olma özelliği taşıyor.

Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Reto Moser 19 Nisan’da açıklanan T+L 500’de Four Sesons İstanbul otellerinin yer almasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus olarak T+L 500 listesinde yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu değerli yayın geçtiğimiz yıl ‘Dünyanın En İyileri’ seçkilerinde otellerimizi dünyanın ve Avrupa’nın en iyileri arasında değerlendirmişti. Konaklama deneyiminin bir seyahatte ne kadar önemli olduğunun bilinciyle Four Seasons özeniyle verdiğimiz hizmetin, seyahati seven, gusto sahibi okuyucuların oylarıyla takdir edilmesi bizi mutlu ediyor. Boğazın yanı başındaki ve tarihi yarımadanın kalbindeki eşsiz lokasyonları ile her iki otelimizde kendileri için mutlu anılar yaratmaya devam edeceğiz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın