Fırın-Ci Şefin İmza Menüsü İle Lezzete Çağırıyor

Diyarbakır’ın geleneksel lezzetlerini yeni tariflerle harmanlayarak damaklarda unutulmaz lezzetler bırakan Fırın-Ci, eylül ayında öne çıkan şefin imza seçeneklerinden Aşçı Tabağı ve Altı Ezmeli ile herkesi bu eşsiz lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor.

Özel reçetelerden oluşan Diyarbakır mutfağında enfes lezzetlere yer veren Fırın-Ci, birbirinden zengin kahvaltı seçeneklerinden leziz et menülerine, tadına doyulmaz çorba tariflerinden tatlı seçeneklerine kadar, birbirinden özgün seçenekler ile yeni nesil Diyarbakır mutfağının öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

Enfes lezzetler Aşçı Tabağı’nda, bir arada!

Fırın-Ci, eylül ayının öne çıkan lezzetlerinde, yetenekli şeflerin imza seçenekleri konusunda kararsız kalanlara özel eşsiz bir seçenek sunuyor. Dumanı üzerinde Fırın Güveç, damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakan Ayvalı Kavurma, kırmızı et sevenler için Kuzu Kavurma, Kuzu Tandır ve Kuzu İncik, geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenlere özel iç pilav, çıtır çıtır Fındık Lahmacun ve şefin Kuş Gözü olarak isimlendirdiği kaşarlı pide, Aşçı Tabağı’nda bir arada, enfes bir şölen sunuyor.

Kuzu eti sevenler için lezzet dolu bir deneyim

Eylül ayında öne çıkan bir diğer seçenek ise, közlenmiş domates ve yeşil biber ile hazırlanmış ezme eşliğinde Kuzu Kaburga ve Kuzu Kuyruk ile Altı Ezmeli. Yetenekli şeflerin imzası ile sunulan bu eşsiz seçenek de, kuzu eti sevenler için unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazır. Avrupa Yakası’nda, Fişekhane’de geleneksel lezzetlere özgün bir alternatif olarak hizmet veren Fırın-Ci, tüm misafirlerini damak çatlatan büyük bir ziyafete davet ediyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın