Fairmont Quasar Istanbul, Yılbaşı Ağacı Projesi ile Kansersiz Yaşam Derneği’ne destek oluyor

Fairmont Quasar Istanbul, Kansersiz Yaşam Derneği ile gerçekleştirdiği, derneğin Eş Başkanı Zeynep Yılmaz tarafından süslenen yılbaşı ağacı projesiyle kanser hastası çocukların tedavilerine ve yeni yıl dileklerinin gerçeğe dönüşmesine katkıda bulunuyor.

Zorlu tedavilerinin yanı sıra hayat koşullarının zorlaştığı bu günlerde kanser hastası çocukların yaşamlarına can suyu olmak ve unutamayacakları bir yılbaşı yaşatmak için hayata geçirilen proje kapsamında otel misafirleri ve ziyaretçiler lobideki yılbaşı ağacında yer alan kare kodunu okutarak diledikleri miktarda bağışta bulunabilecek. “Yeni yılda bir çocuğun hayatına dokunun” sloganıyla yola çıkılarak hazırlanan yılbaşı ağacı sosyal sorumluluk projesi 14 Aralık 2021 tarihinde düzenlenen muhteşem bir brunch daveti ile tanıtıldı.

Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz, Eş Başkanı Zeynep Yılmaz ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper ev sahipliğinde düzenlenen davete katılan misafirler bu anlamlı proje için bağışta bulundu. Fairmont Quasar Istanbul’un yetenekli mutfak ekibi tarafından hazırlanan lezzetlerin tadımından sonra ünlü Astrolog Nigar Bostan ile “2022 Yılının Astrolojik Şifreleri” üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Davete, DJ Yakar Allevici yılbaşı ruhunu yansıtan müzikleri ile renk kattı. Kansersiz Yaşam Derneği yılbaşı ağacı sosyal sorumluluk projesine dileyen otel ziyaretçileri ve otel çalışanları 8 Ocak’a kadar katkı sağlayabilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın