Porto Riko’lu Pasta Şefi Antonio Bachour, Dünyaca Ünlü Gastromasa Konferansı ve Fuarı’na Geliyor!

Bachour Miami, Bachour Merida, Habibi Mexico ve Tablé by Antonio Bachour mekanlarının sahibi ödüllü pasta şefi Antonio Bachour, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yerini alacak! 2018 ve 2022 yıllarında ‘’En İyi Şef” ödüllerini kazanan Antonio Bachour, gastronomi sektörü ve profesyonellerle buluşacak.

Bachour Miami, Bachour Merida, Habibi Mexico ve Tablé by Antonio Bachour mekanlarının sahibi ödüllü pasta şefi Antonio Bachour, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde 8’inci kez gerçekleşecek Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konfenransı’nda yerini alacak! 2018 ve 2022 yıllarında ‘Best Chefs Award’ı kazanan Antonio Bachour, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda gastronomi sektörü ve sevenleriyle buluşuyor.

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomi etkinlikleri içerisinde ilk iki sırada yer alan, bu yıl 8. kez düzenleyeceğimiz Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde “Geography” teması çerçevesinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bachour tarafından tasarlanan son derece yaratıcı tatlılar So Good Magazine, Dulcypas, Starchefs, Gourmet Magazine, Dessert Professional, Pastry Art & Design, National Culinary Review (US Culinary Federation Magazine) gibi çok sayıda pastacılık yayınında yer almıştır.

Gastromasa Konferansı’nda yerinizi alarak bu eşsiz fırsatı deneyimlemeye hazır olun! https://www.biletix.com/activity-grup/375006756/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın