Dedecan, Yeni Şubesi ile Kavacık’ta

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının 33 senelik başarılı temsilcisi Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı.

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan, Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacık’ta da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfalı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan, Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı.
Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, künefesi ile de dikkat çekiyor.
Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan, deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor.
33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan, İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfalı şefleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor.
Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan mekân, geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın