Meksika Lezzetleri Ankara One Tower’da

Şehrin Meksikalısı Ranchero’nun Ankara’daki One Tower şubesi, şirket toplantıları, doğum günleri, özel davetler ve Happy Hour’lara da ev sahipliği yapıyor.

Dilimizde “Meksika yerlisi” anlamına gelen Ranchero, Tanyeri ve Gonzalez ailesi tarafından işletiliyor. Meksika’dan Türkiye’ye uzanan tutkulu bir aşk hikâyesinden doğan mekân, kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının orijinal lezzetlerini İstanbullularla tanıştırmak üzere ilk restoranını 2005 yılında Suadiye’de açtı ve kısa sürede lezzet müdavimlerinin vazgeçemediği buluşma noktası haline geldi. Meksika lezzetlerini Avrupa Yakası’na da taşımaya karar veren Ranchero, kuruluşunun 5. yıldönümünde ikinci restoranını Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda hizmete aldı. Suadiye’ye gelen misafirlerini daha geniş ve rahat bir ortamda ağırlamak üzere 2016 yılında Cadde’deki yeni yerine geçen Ranchero, sevgiyle büyümesini sürdürüyor. Şehrin en iyisi Meksikalısı, bu sıcak ülkenin renkli kültürünü, sıcak ambiyansını ve muhteşem tatlarını Anadolu Yakası’nın en popüler yeme & içme ve eğlence merkezi Watergarden’a ve ardından Büyükyalı Fişekhane’ye taşırken İstanbul dışındaki ilk şubesini ise Ankara Maidan’da açtı. Başkentilleri gerçek Meksika yemekleriyle tanıştıran mekan, One Tower Avm ve Atakule şubeleriyle beraber artık Ankara’da üç noktada hizmet veriyor.

Kısa sürede Ankaralı lezzet tutkunlarının müdavimi haline gelen mekânın içerisinde 20-25 kişilik kalabalık grupların rahatlıkla ağırlanabildiği, büyük boy perde ekrana, projeksiyona ve ayrı bir dekorasyona sahip iki ayrı özel bölüm yer alıyor. Kalabalıktan izole bir ortamda Meksika yemekleri eşliğinde program yapmak isteyenler için düşünülen bu bölümler, şimdilerde Dünya Kupası heyecanına ev sahipliği yapıyor. Son olarak Meksika Büyükelçisi’nin dostlarıyla birlikte ülkesinin Dünya Kupası grup maçını izlediği One Tower Ranchero’da, siz de dostlarınızla beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın