Çikolata Tutkusunun Yeni İsmi; Lure

LURE ile mutluluk kaynağı adres değiştiriyor ve çikolata tutkusu artık LURE tutkusuna dönüşüyor. Swissôtel The Bosphorus deneyimli ve yaratıcı çikolata şeflerinin elinde bambaşka bir boyuta taşınıyor. 

Çikolata… Sadece görselliğiyle değil kokusuyla da mutluluk kaynaklarında biri… Maya ve Aztek medeniyetlerine kadar uzanan tarihiyle kakaonun bize verdiği esaslı hediyelerden olan çikolata, şimdi Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un deneyimli ve yaratıcı çikolata şeflerinin elinden bambaşka bir boyuta taşınıyor. 

En iyinin ve en lezzetlinin adresi olmak için özel reçetelerini denemekten vazgeçmeyen Swissôtel çikolata şefleri hiç durmadan keşfeden, gelişen, değişen, öğrenen ve yenilenen bir dünyayı temsil ediyor. İşte LURE’un bir çikolatadan daha fazlası olması sırrı da böylelikle açıklanıyor.

 Damakta bıraktığı benzersiz tadıyla enfes bir yolculuğa çıkaran LURE, klasik çikolataların en zenginini arayanlardan yeni tatlar arayanlara kadar tüm çikolata severler için Swissôtel içerisinde yer alan SWISS Gourmêt’de satışa çıkıyor. 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın