Bu Defa Mutfakta Anneniz Değil, Ünlü Kebap Ustası Mehmet Şef Var!  

Türkiye’nin ünlü kebap ustası Mehmet Keskin, Anneler Günü için hazırlıklara başladı. Bu özel günde, birbirinden özel et lezzetlerini; Perran Ocakbaşı’nda sunarak annelere değerli bir lezzet deneyimi yaşatacak.  

Reçetelerini özenle ve ustalıkla hazırladıkları, İstanbul’un ocakbaşı konseptine yeni bir soluk getiren Perran Ocakbaşı’nın özel yöresel lezzetleri bulunuyor.
Anneler gününe özel tasarlanan lezzetlerin arasında; başlangıçlarda Borani, mezelerde Döğmeç, Muhammara ve Mütebbel, ara sıcaklarda Süryani usulü Haşlanmış Köfte, Ağzı Açık, Perran İçlisi, Söğürme ve Perde Pilavı gibi lezzetler sunulacak.

Benzersiz et deneyimi
Klasik kebap lezzetlerini Mehmet Şef’in yorumuyla sunan Perran Ocakbaşı, damak çatlatan bir yemek deneyiminin ardından son tatlı notalarını dokunuşlarını bırakmak için Şişte Künefe, Peynirli Un Helvası ve Şefin Sarması gibi özel alternatiflere de yer verecek.
Annelerine otantik lezzetlerle eşliğinde unutulmaz bir gün yaşatmak isteyenler için Perran Ocakbaşı’nda rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Sosyal Medya'da Paylaşın