Aqua Gastronomy ile deniz altında eşsiz bir gastronomik deneyim!

Resorts World Sentosa’nın son gastronomi macerası Aqua Gastronomy ile denizin altında bütün duyulara hitap eden bir deneyim sunuyor.

Singapur’un başarılı otellerinden Resorts World Sentosa, denizaltının nefes kesen manzaralarını deniz ürünlerinden oluşan 4 servislik ziyafet ile birleştirdiği Aqua Gastronomy konsepti ile misafirlerini karşılıyor. S.E.A Akvaryum’unun Açık Okyanus Habitatı kısmında 4 Eylül ile 31 Ekim tarihleri arasında misafirlerle buluşacak olan yeni konseptte, 5 kişiye kadar oluşabilecek gruplar 100.000’den fazla deniz hayvanı ile birlikte yemek yiyecek. Ancak yemekte görsel bir hizmetten daha fazlası var; servisler, çok duyulu bir akşam yemeği deneyimi yaratmak için özel efektler ve okyanus ses manzaraları ile noktalanacak.

Barramundi Asia, Ah Hua Kelong ve yerel balıkçılardan levrek ve kabuklu deniz ürünleri, Kanada’dan elle toplanmış taraklar, Vietnam’dan karidesler ve Norveç’ten langoustines gibi dünyanın en kaliteli deniz ürünlerini bir araya getiren Aqua Gastronomy, sunduğu eşsiz manzara kadar eşsiz yemekler de sunacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın