Alman Şef Thomas Bühner Dünyaca Ünlü Gastromasa Konferansı ve Fuarı’na Geliyor!

Dünya yıldızı Alman şef Thomas Bühner, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yer alacak.

Türkiye ve dünya gastronomisi arasında bir köprü görevi görmeye devam eden ve dünya gastronomi etkinlikleri arasında ilk iki sırada yer alan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın 8’incisi 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Konferansın teması “Coğrafya” olacak. Gastromasa Konferansımız bünyesinde yer alacak Gastromasa Hospitality, Gastromasa Coffee, Gastromasa Bar ve Gastromasa Pastry konseptleri, sektöre yön veren dünyaca ünlü gastronomi profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak. Dünyaca ünlü 60+ şef ve pasta şefi, 30+ barista, sommelier ve miksolog, 200+ profesyonel konuşmacı, turizm ve konaklama sektörünün en önemli yatırımcıları, ünlü şefler, gastronomi profesyonelleri, genel müdürler, F&B yöneticileri, satın alma müdürleri ve daha pek çok isim 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yer alma fırsatı bulacak.

Thomas Bühner Hakkında

Almanya’dan 15 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında katılacak olan Thomas Bühner, Almanya’nın en önemli şeflerinden biri olarak kabul ediliyor. İlk Michelin yıldızını 1996 yılında La Table’da kazanan ve 1998 yılında bu onura ikinci kez layık görülen Thomas Bühner, 2006 yılında Gault Millau tarafından Yılın Şefi seçildi. Aynı yıl Rose brick’deki Restaurant La Vie’nin yönetimini devralan Bühner, bu süre zarfında Relais & Chateaux’nun Grand Chef’i oldu. Restoran 2011 yılında üçüncü kez Michelin yıldızına layık görüldü.

Sosyal Medya'da Paylaşın