Ali Efendi Kahve ile kaliteli kahve deneyimi

1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde ilk şubesini açan Ali Efendi Kahve, taze ve eşsiz bir kahve deneyimi yaşamak isteyenleri İstanbul, Pendik’teki şubesine bekliyor. Tüm kahve çeşitlerinde “tazelik” anlayışını benimseyen Ali Efendi Kahve, Latte’den Americano’ya Cortado’dan Türk kahvesine kadar birçok kahve çeşidini kahveseverlerle buluşturuyor.

Kahve keyfini genel zevklere tam anlamıyla uygun ve görece makul erişim imkânı ile sunan Ali Efendi Kahve, kahveseverlerin damak tadına uygun sertlikte ve aromalarda seçilen çekirdekleri ideal şekilde hazırlıyor. Kahveye lezzetini veren aromalar ve uçucu yağların bozulmasını önleyecek şekilde anlık çekim çekirdeklerini, kendine has pişirme ve sunum teknikleri ile hazırlayarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Kahvelerini Colombia, Guatemala, Ethiopia, Kenya ve Brasil olmak üzere 5 farklı çekirdek türünden özenle hazırlayarak müşterilerine sunan Ali Efendi Kahve, daima taze, aromasını koruyan ve her zaman aynı lezzeti sunduğu bir kahve servisi anlayışını benimsiyor. Pendik’teki şubesinin sıcacık atmosferinde hazırlanan kahveler, al-götür yöntemiyle ya da paketli ürünleri aracılığıyla müşterilerinin kahve keyfini kesintisiz bir şekilde yaşamasına olanak sağlıyor.

Özel valf sistemi ile kahveler tazeliğini koruyor

Ali Efendi Kahve, kahveleri oksijen geçirmeyen, özel valf sistemi sayesinde içindeki karbondioksiti dışarı salabilen paketlerde muhafaza ediyor, böylece kahveler tazeliğini ve aromasını koruyabiliyor.

1500’lü yıllardan itibaren coğrafyamızda kültürel yaşantımızın önemli bir parçası olan, oluşturduğu sosyal alanlarla sohbet etme, okuma, yazma, eğlenme ve zaman geçirme gibi aktiviteler için mekânlar üreten kahvenin kültürel boyutuna da önem veren Ali Efendi Kahve; benzersiz ve kaliteli kahve deneyimini daha çok kişiye ulaştırmak için İstanbul’un farklı bölgeleri başta olmak üzere birçok şube açmayı planlıyor. Döviz dalgalanmalarından etkilenen kahve fiyatlarında mevcut tedariklerindeki yeterlilik sayesinde bir artışın söz konusu olmayacağını belirten Ali Efendi Kahve’nin e-ticaret alanındaki çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın