Akira Back Türkiye’deki İlk Restoranını JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea Otel’de Açtı

Şef Akira Back’in İstanbul’daki ilk restoranı, JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de birçok ünlü ismin katılımıyla açıldı.

Türkiye’nin canlı kültürel dokularından ilham alan, Akdeniz, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve füzyon lezzetleri ile cemiyet ve sanat camiasından pek çok ismin tercihi olan JW Marriott İstanbul Marmara Sea, şef Akira Back’in Türkiye’deki ilk restoran açılışında cemiyet dünyasının ünlü isimlerini ağırladı.

Açılışta, Japon kültürünü yansıtan özel dans şovlar ve müzik ziyafeti ile keyifli dakikalar geçiren davetliler, Akira Back’in dünyaca ünlü menüsünü deneyimleme fırsatı buldu.
Akira Back, dünyaca ünlü saygın bir şef olarak Michelin yıldızlı birinci sınıf restoranları ile son yirmi yılda küresel bir imparatorluk inşa etti. Restoranlarının sadık müşterileri arasında Elon Musk, Dalai Lama, Bill Clinton, Sarah Jessica Parker, Justin Timberlake, Taylor Swift, Nick Jonas gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Eski bir snowboardcu olan şefin, Paris, Las Vegas, Dubai, Beverly Hills, San Diego, Toronto, Singapur ve Seul gibi yerlerde şubeleri bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın