Afyon’da lüks termal wellness ve gastronomi bir arada

Afyonkarahisar’ın bereketli topraklarının Türkiye’ye hediyesi ve UNESCO imzalı eşsiz lezzetler, NG Afyon’un deneyimli şeflerinin elinden masanıza geliyor. Misafirler lüks termal wellness hizmeti ve benzersiz yemeklerle keyifli bir tatil geçiriyor.

UNESCO’nun Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda belirlediği Yaratıcı Şehirler arasında gastronomi alanında Türkiye’den listeye giren üçüncü şehir olan Afyonkarahisar, hem gastronomi hem de termaliyle dikkat çekiyor. NG Afyon, yerel lezzetleri ve lüks termal wellness hizmetini tek bir yerde misafirlerine sunarak unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Şifalı sular ile arının

Sunduğu lüks termal hizmetiyle misafirlerini en iyi derecede ağırlayan NG Afyon, benzersiz spa uygulamaları, bulunduğu konumu ile aranan bir tatil cenneti. Afyonkarahisar’ın termal sularını, lüks termal wellness anlayışıyla misafirlerine deneyimleten NG Afyon, kendisini yenilemek isteyenler için en doğru adres.

En lezzetli yöresel yemekler sadece NG Afyon’da

Afyonkarahisar’ın tüm yerel lezzetlerini de bulabileceğiniz NG Afyon sizleri bekliyor. Açık büfesi ve Farina Restoran’da daima taze ve lezzetli yemekler NG Afyon’un usta şefleri tarafından hazırlanıyor. Afyon sucuğundan kaymaklı lokumuna, Afyon bükmesinden çullama köftesine ve Afyon şebitinden haşhaş tatlısına kadar benzersiz tatları bulabileceğiniz NG Afyon, misafirlerine bu eşsiz tatları deneyimleme fırsatı veriyor. İyi Hisset mottosuyla daima iyi hizmeti birincil önceliği olarak tutan NG Afyon, gastronomi şölenini usta şefleriyle harmanlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın