Address Hotel Istanbul’dan Ramazana Özel Karşılama

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul, misafirlerini Ramazan Ayının ruhunu yansıtan özel konseptiyle karşılıyor. Address Hotel Istanbul’da dekorasyon detaylarından iftar menüsüne kadar etkileyici dokunuşlarla hazırlanan bu özel konsepti deneyimlemeye davetlisiniz.

Address Hotel Istanbul 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayına özel lezzetlerin yer aldığı iftar menüsü ve Ramazan ruhunu birebir yansıtan dokunuşların hakim olduğu özel bir konseptle karşılamaya hazırlanıyor. İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul bu Ramazanda da eşsiz iftar saatlerine ev sahipliği yapacak.

Ramazan klasiklerine eşlik eden özel tatlar

Address Hotel Istanbul’un Ramazan konseptinde dört farklı alternatiften oluşan İftara özel set menüler dikkat çekiyor. Ana restoranı The Restaurant’ta misafirlerine unutulmaz bir İftar deneyimi sunmaya hazırlanan Address Hotel Istanbul Ramazanın olmazsa olmaz klasikleri hurma, bal, helva, peynir ve zeytin çeşitlerinin baş rolde olduğu set menü seçenekleriyle her damak zevkine hitap etmeyi başarıyor. Sıcacık Ramazan pidesi, Anadolu’nun kült lezzetleri arasına girmeyi başaran düğün çorbası, ezogelin ve tarhananın yanı sıra, ana yemekte sunulan kuzu tandır, tas kebap, tavuk dolması ve ağır ateşte pişmiş dana antrikot sunumlarıyla Türk Mutfağı’nın imza lezzetlerini Ramazan boyunca misafirleriyle buluşturuyor. Ramazana özel set menülerin iştah kabartan tatlı seçeneklerinde ise geleneksel güllacın yanı sıra kabak tatlısı, fırın sütlaç ve ev yapımı baklava yer alıyor. Bir başka Ramazan klasiği olan şerbet çeşitlerine çay ve kahve ikramları eşlik ediyor.

Ramazan ruhu Address Hotel Istanbul’da

İftar masalarını süsleyen kandillerden, özel motiflerle süslenmiş kıyafetleriyle hizmet veren otel personellere kadar birçok geleneksel detay, Address Hotel Istanbul’da deneyimleyebileceğiniz Ramazan ruhuna hayat veriyor. Farklı aromalarda özel pişirme teknikleriyle hazırlanan Türk Kahvesi sunumları ve değerli müzisyenlerin Ramazana özel repertuarlarının yer alacağı canlı performanslar da unutulmaz bir Ramazan Ayına imza atmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın