‘Grand Hyatt İstanbul’ Ramazan Ayının En Sevilen Lezzetlerini Sunuyor

‘Grand Hyatt İstanbul’ misafirlerini Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetleri ile buluşturuyor. Geniş seçenekler sunan iftar büfesi Ramazan ayı boyunca Osmanlı ve Türk mutfağının sevilen lezzetlerini sunuyor.

İstanbul’un en merkezi noktasında yer alan, şehir hayatının dinamizmini huzurlu ortamı ile buluşturan Grand Hyatt İstanbul, Ramazan ayında misafirlerine geleneksel lezzetlerden oluşan zengin bir açık büfe sunuyor. Otelin 34 Restoran isimli mekânında sunulan, otelin Baş Aşçısı Yusuf Gülyiyen ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan Ramazan menüsü geleneksel tatları modern dokunuşlarla yorumluyor. Açık büfe her sene olduğu gibi bu yıl da aileleri, dostları ve sevenleri güzel sofralarda ve sohbetlerde buluşturuyor.

Grand Hyatt İstanbul’da özenle hazırlanan iftar menülerinde misafirleri, hünkâr beğendiden imambayıldıya, beğendili kuzu incikten, içli köfteye Osmanlı ve Türk mutfağının en sevilen lezzetleri bekliyor. Tatlı köşesinde Ramazan ayına özel hazırlanan şerbetler, geleneksel Türk tatlıları ve çok daha fazlası lezzet tutkunları ile buluşuyor.

Grand Hyatt İstanbul, kurumsal iftar davetleri için de farklı menüler sunuyor. Ramazan ayının ruhunu kalabalık sofralarda, bir arada yaşamak için elli kişi ve üzeri gruplara özel düzenlenen iftar yemeği organizasyonuyla ayrıcalıklı bir deneyim sunuluyor. Kurumsal davetleri unutulmaz kılmak için farklı kapasitelerdeki salonlarda alternatifli set menüler iftar davetleri için sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın