Yazın Keyfi Sky Karaköy’de!

Zamansız bir geçmiş ve zengin bir geleceğin karışımı olan Karaköy’de konumlanan, JW Marriott Istanbul Bosphorus’un en üst katında yer alan, Boğaz’ın mavisi ve Tarihi Yarımada’nın tüm renklerinin buluştuğu, 360 derece nefes kesen manzarası ile İstanbul’un unutulmaz hikayelerini anlatan Sky Karaköy, bu sezon da misafirlerini renkli gecelere davet ediyor.

Göz alıcı mimarisi ve fark yaratan çizgisi ile İstanbul’un buluşma noktası haline gelen JW Marriott Istanbul Bosphorus’un teras katındaki Sky Karaköy, sade ve şık konseptini, kusursuz hizmeti, büyüleyici manzarası ve seçkin ambiyansı ile harmanlıyor. Akşamüstü buluşmaları ile gün batımını doyasıya tadabileceğiniz SKY Karaköy’de geceye doğru kendinizi artan müziğin ritmine bırakabilirsiniz.

Sky Karaköy, enerjik atmosferi, deneyimli bar ekibi tarafından mekana özgü tasarlanan imza kokteyller, klasik severlere klasik kokteyller, dünya mutfağından seçilmiş atıştırmalıklarından oluşan menüsünün yanı sıra yeşillikler içerisindeki dekorasyonu ile de misafirlerine unutulmaz anılar yaşatıyor. Pazar günü hariç haftanın her günü sevilen DJ Serkan İsmail ‘in müzik performansı ile Sky Karaköy müzik tarzıyla şehrin en iyi müziği yapan adreslerinden birisi olmaya aday. İnsan doğasına katkıda bulunmak için doğal çevreyle bağlantı kurmanın önemine inanan JW Marriott, felsefesine sadık kalarak, SKY Karaköy’de özel olarak tasarladığı JW Garden’da lavantalar yetiştirerek doğal çevreyi onurlandırmak için çalışıyor. İmza kokteyllerinden birisi olan Sensation’a JW Garden’dan toplanan doğal lavantaların eklenmesi ile oluşturulan kokteyl her gün 19.00-20.00 saatleri arasında %25 indirimli olarak servis ediliyor. SKY Karaköy, İstanbul’un keyfini nefes kesen manzarası eşliğinde yaşamak isteyenleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın