Yaz Enerjisini Ferahlatıcı Lezzetlerle Yakalayın!

Yazın sıcak günlerinde serinlemenin en lezzetli yolu Juan Valdez’den geçiyor! Dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri olan Juan Valdez, yaz aylarına özel olarak hazırladığı ferahlatıcı içeceklerle, kahveseverlere serin ve keyifli anlar yaşatıyor. Honest Holding çatısı altında yer alan %100 Premium Colombian Coffee markası Juan Valdez, yeni yaz içecekleriyle yazın ritmini hissetmenizi sağlıyor.

Juan Valdez Yaz İçecekleri: Ferahlatıcı Lezzetlerin Keyfini Çıkarın!

Yaz mevsiminin enerjisini ve tazeliğini Juan Valdez‘in özel yaz içecekleri ile keşfedin! Özenle hazırlanan bu serinletici içecekler, sıcak yaz günlerinde sizi serinletmek için mükemmel bir seçenek sunuyor.

  • Ferahlatıcı Limonata Çeşitleri: Tazelik ve serinlik arayanlar için en ideali, serinletici bir limonatadır. Sicillian Lemonade, Pink&Lychee Lemonade ve Berry & Mint Lemonade doğal kurutulmuş çilek ve lime ile servis edilerek yaz günlerinizi ferahlatıyor.
  • Canlandırıcı Spiritz: Enerji verici etkisiyle canlandırıcı Spiritz çeşitlerinden Pink & Lychee Spiritz ve Berry & Mint Spiritz bilinenlerden farklı olarak içeriğindeki bubble, Cuban Mint ve çilek aroması ile yaz mevsiminde ihtiyacınız olan serinliği ve canlılığı sunuyor.
  • Leziz Ice Tea Seçenekleri: Ahududu, mango, pomela ve nane aromalarıyla damak tadınıza hitap eden leziz Ice Tea seçeneklerinden Cuban Mint & Grape Fruit Iced Tea, Raspberry & Mint Iced Tea, Mango & Mint Iced Tea Juan Valdez kalitesiyle sunuluyor.

%100 Arabica Çekirdeklerinden Elde Edilen Soğuk Kahveler

Juan Valdez’in yaz içecekleri arasında yer alan soğuk kahveler, %100 Arabica çekirdeklerinden elde edilen gerçek kahve lezzetini serinletici bir tat deneyimi ile buluşturuyor. Tazelik ve serinlik arayan kahveseverler için ideal bir seçenek olan bu içecekler, yazın keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın