World Class Kokteyl Festivali ikinci kez İstanbul’a geliyor

Her yıl dünyada 40’tan fazla şehirde düzenlenen World Class Kokteyl Festivali ikinci kez İstanbul’a geliyor.

Bir gastronomi şöleni şeklinde gerçekleşecek festival, sunduğu farklı lezzetler, artisan kokteyller ve keyifli sürprizleriyle İstanbul’un en şık ve gusto sahibi etkinliği olacak. 29 Şubat’ta Esma Sultan Yalısı’nda yapılacak World Class Kokteyl Festivali soğuk günlerde şehri ısıtacak.

World Class, 2009’dan bu yana her yıl en iyi barmenler ve kokteyllerin seçildiği yarışmalarla adını duyurdu. Aslında kim nerede ne içmeli, nasıl içmeli, neyle içmeli, kimle içmeli, ne kadar içmeli gibi birçok sorunun cevabına sahip olan marka bu konudaki sonsuz bilgi ve deneyimini bir festivalle katılımcılarına sunuyor.

Dünyada 40’tan fazla şehirde her yıl gerçekleşen World Class Kokteyl Festivali’ne 29 Şubat’ta İstanbul ev sahipliği yapıyor. Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nın büyülü atmosferinde gerçekleşecek. World Class Kokteyl Festivali’nde katılımcılar ünlü miksolojistlerin elinden daha önce hiç tatmadıkları kokteylleri deneyecek, standlarda farklı lezzetlerle tanışıp, ufuk açıcı bilgilerle renkli bir gün yaşayacaklar. Dünya standartlarındaki sunumları, tüm gün sürecek müzik ziyafeti ve ziyaretçileri heyecanlandıracak atölye çalışmalarıyla festival bir günlüğüne de olsa şehrin havasını değiştirecek.

World Class, İstanbullulara kendilerini mutlu hissedecekleri, keyif alacakları, eğlenceli bir gün hazırladı. Uzun çalışma günlerini, sıkıcı toplantıları, stres dolu şehir yaşamını unutmak, yoğun tempoya bir günlüğüne ara vermek için harika bir fırsat.

Sosyal Medya'da Paylaşın