Vicky Lau, yepyeni bir girişime imza atıyor

Asya’nın ünlü şefi Vicky Lau, Michelin yıldızlı TATE Dining Room’un imza lezzetlerini Date by Tate ile evlere taşıyor.

Michelin yıldızlı ve 2015’te Asya’nın En İyi Kadın Şefi seçilen Vicky Lau, Michelin yıldızlı restoran deneyimini doğrudan eve getiren yeni bir özel evde yemek deneyimi ve çevrimiçi gurme alışveriş platformu Date by TATE’yi sunuyor. Hizmet, doğum günlerinden randevu gecelerine veya sadece yoğun bir haftanın sonunu kutlamaya kadar her türlü fırsat için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Date by TATE, tam donanımlı çok servisli menü, içecek eşleştirme ve özel olarak seçilmiş bir müzik çalma listesi ile evde yemek deneyimini bambaşka bir boyuta çıkarıyor.

Şef Lau, “Date by Tate, sıradan bir paket servis teslimat hizmeti değil. Ekibimiz, TATE Dining Room’daki yemek yolculuğunun kalitesini en son ayrıntılara kadar yansıtan bir Fransız-Çin ev gastronomik deneyimi tasarlamak için yorulmadan çalıştı. Günümüzün stresli COVID-19 döneminde, konuklarımıza, mevcut karantina kısıtlamalarına rağmen enfes yemeklerde anlamlı günleri kutlamak için ihtiyaç duydukları tüm araçları vermeyi umuyoruz” dedi.

Food and Wine Gazette’te yer alan habere göre, otelin oda servisine benzer şekilde, Date by TATE ekibi, yemeğiniz bittikten sonra tüm eşyaların alınmasını ayarlayacaktır. Mümkün olduğunca, malzemeler yerel ve mevsimsel olarak elde edilir ve her zaman evde düşünülerek pişirilir. Salı – Cumartesi günleri açık olan Gastronomi Gurme Kutuları günde sadece 30 adet sınırlı miktarda üretilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın