Uluslararası market zinciri Bodrum’daki ilk gurme marketini açtı!

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Türkiye’nin gözde tatil yerlerinden Bodrum’daki ilk ‘Gurme’ marketini Akyarlar’da müşterileriyle buluşturdu.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Türkiye’nin gözde tatil yerlerinden Bodrum’daki ilk ‘Gurme’ marketini Akyarlar’da müşterileriyle buluşturdu. Toplam 287 metrekare alana sahip olan Aspat Antheaven Gurme CarrefourSA’nın, balık, kasap, meyve – sebze, yöresel peynirler ve mahzen yanı sıra vegan, glütensiz, diyabet ya da organik ürünlerle beslenmeyi tercih edenlere yönelik reyonlarıyla öne çıktığı belirtildi.Marketin, ‘Alo Sipariş’ hizmeti ile evlere ücretsiz servis sunduğu da bildirildi.

DHA’da yer alan habere göre, CarrefourSA konuyla ilgili şu bilgilendirmeyi yaptı: “Gurme marketleri, tasarım, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş imkanı olmak üzere üç özelliğiyle öne çıkıyor. Bu üç özellikle damak tercihleri doğrultusunda farklı lezzetleri deneyimleyen ve bu lezzetleri Türkiye’de arayan müşterilere vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuluyor. CarrefourSA, müşterilerine damaklarındaki alıştıkları tatlara, Gurme marketleriyle hayat katıyor.”

Sosyal Medya'da Paylaşın