Turizm, Gastronomi ve Ağırlama Sektörü, FSUMMIT 2024 Konferans & Fuarı ‘‘Profit Chain’’ Temasıyla Antalya’da Buluşuyor

Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, birçok kurum ve kuruluştan gastronomi profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor. Dördüncü senesinde  ‘‘Profit Chain’’ teması altında gerçekleşecek olan FSUMMIT,   8-9 Mart 2024 tarihlerinde Antalya NEST Congress & Exhibition Center’da düzenlecenek.

Türkiye’yi uluslararası alanda önde gelen bir gastronomi, turizm ve ağırlama merkezi haline getirmek adına öncü bir faaliyet gösteren Sözen Organizasyon tarafından düzenlenen Fsummit, tüm dünyadan yatırımcılar, turizm ve gastronomi uzmanları sektörü mercek altına alacaklar.

İşletmelerin temel prensibi olan ‘kâr zinciri’ anlamına gelen ‘Profit Chain’ teması, kârlılığı artırmak için birçok faktörü içinde bulunduran bir kavram. Kar zinciri, işletme başarının her bir unsurunun diğerini nasıl etkilediğini ve kârlılığın tüm işletme süreçlerinde nasıl domino etkisi yarattığını açıkça ortaya koyuyor. İşletmerin yararı, çalışan memnuniyeti, müşteri sadakati konusunda bileşenlerden bir tanesi olarak öne çıkan ‘Profit Chain’ yapısının sektöre katkılarının yanı sıra birbirinden kıymetli konular FSUMMIT’te masaya yatırılacak.Fsummit 2024’te Profit Chain teması ışığında çalışan mutluluğunun, müşteri memnuniyeti ve dolaylı olarak istikrarlı müşteri ve nihayetinde finansal performansı iyileştirmesi konularına dair paneller ve söyleşiler gerçekleştirilecek. FSUMMIT  süresince Gastronomi ve ağırlama sektörü gibi müşteri odağının ön planda olduğu sektörlerde müşteri memnuniyeti, istikrarı ve süreçlerdeki verimliliği geliştirmenin önemini vurgulayan stratejik bir yaklaşım olan Profit Chain üzerine değerlendirmelerde bulunulacak. İç hizmet memnuniyetinin, hizmet kalitesi ve tabii ki müşteri sadakati ile ortaya çıkan gelir artışının doğru orantılı  büyüme etkisi konferans ve panellerde sektörün önde gelen profesyonelleri, yatırımcıları ve uzmanları tarafından ele alınacak.

Önceki yıllarında olduğu gibi sektörün her alanından yoğun ilgi gören FSUMMIT Zirvesi,  başarılı konuşmacıların panellerde ve konferanslarda turizm ve gastronomi sektörüne dair mesleki bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar. FSUMMIT ziyaretçilerİ ayrıca ulusal ve uluslararası gıda, içecek, endüstriyel mutfak, turizm, masa üstü ekipman firmaları ve daha fazlasının ürünlerini sergiledikleri stantları ziyaret edebilecek.

Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, her sene olduğu gibi yeni temasında da HoReCa sektörünün önde gelenleri ile birlikte turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcıları, otel ve restoranların üst düzey yöneticileri, gastronomi profesyonelleri, F&B direktörleri, satın alma müdürleri, şefler, gastronomi yazarları, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçileri, seyahat acenteleri ve marin turizmi profesyonelleri gibi sektöre değer katan önemli isimleri buluşturacak.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın