Sushi Mori’den Anneler Günü’ne Özel Tatlar

Yenilikçi Japon mutfağı lezzetlerini, özellikle de suşiyi Türkiye’ye sevdiren, Etiler’deki şık mekanında taptaze ürünler ile hazırlanan menüsünü enfes sunumlar ile birleştiren Sushi Mori bu sene ‘Anneler Günü’nde sıra dışı keyifli ve lezzetli bir gün vadediyor.

Japon mutfak sanatının özünden ilham alarak taze deniz ürünleri ve geleneksel tatları bir araya getiren Sushi Mori da kaliteli malzemeler ustaca işlenerek Japon misafirperverliği ile birleştiriliyor ve şık bir mekanda unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuluyor. Sushi Mori de her bir tabak, geleneksel ve modernin ince uyumu ile ortaya çıkartılıyor. Bu lezzetli tabaklara eşlik eden alkol menüsünde geniş bir viski seçkisi ve özgün kokteyl çeşitleri de mevcut. Mekan, yemek öncesi ve sonrasında şık bir ortamda kaliteli müzik dinlemek isteyenler için de ideal.

Sushi Mori menüsünde klasik ama farklı dokunuşlarla hazırlanan, Mori style popcorn shrimp, duck gyoza, tuna tartare; Mori’ye özel rolller crunchy jalapeno, Mori roll ve salmon honey gibi lezzetler; klasik tatların dışında thai salad, crispy chicken bao bun, volcano temari Mori’ye özel reçetelerle hazırlanan spesiyaller anneleri mest edecek.

Bu ziyafet sonrası dondurma çeşitleri, sorbeler, mochi ve meyvelerden oluşan Mori tatlı tabağı annenizin gününü keyiflendirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın