SAX Boğaz Manzarasıyla Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor!

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un yemyeşil korusunun en üst noktasında yer alan SAXpanoramik İstanbul Boğazı manzarasına sahip terasında, özenle tasarlanmış menüsü ve kokteylleri ile misafirlerine sıra dışı bir deneyim sunuyor.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un Boğaz’a tepeden bakan yemyeşil korusunda yer alan SAX, konsepti, müzikleri ve kitlesinin ruhuyla şehrin en çok konuşulan mekanı olmaya devam ediyor. SAX, yeni nesil restoran lounge konseptini göz kamaştıran İstanbul Boğazı manzarasına sahip terasına taşıyarak, yaz aylarında da misafirlerine sıra dışı bir gece yaşatıyor.

“Room with Soul” mottosuyla eşsiz bir deneyim sunmak için tasarlanan SAX, uzmanlıkla hazırlanmış kokteylleri, özenle seçilmiş lezzetleri, mükemmel canlı müzik ve DJ performansları ile geniş teras alanının şık ambiyansında misafirlerini ağırlıyor. Her detayı incelikle düşünülmüş ve titizlikle tasarlanmış teras alanına sahip mekan, misafirlerine bir yandan gecenin tadını çıkarırken diğer yandan İstanbul Boğazı’nın göz kamaştıran güzelliğini tepeden seyretme keyfini sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın