Pizza Il Forno Şimdi Telefonunuzda!

Pizza konusunda gastronomi dünyasına farklı bir soluk getiren Pizza Il Forno, kullanıcı dostu yeni online sipariş platformunu hizmete sundu. Gökmen Gastronomi bünyesinde bulunan restoran zinciri Pizza Il Forno, Android ve iOS mobil cihazlar için geliştirdiği, ekstra avantaj ve fırsatlarla dolu online sipariş uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sundu. Şu anda Pizza Il Forno şubelerinin bulunduğu Ankara, İstanbul, Isparta ve Eskişehir’de aktif olan uygulama, şubeleşme hızıyla orantılı biçimde kısa sürede daha çok kullanıcıya erişecek. 

Google Play ve App Store üzerinden mobil cihazlara indirilebilen uygulamaya üye olanlara, anında 100 liralık hoş geldin puanı yükleniyorKullanıcılar, her paket siparişlerinde fatura tutarının yüzde 10’u, masaya serviste ise yüzde 15’i oranında para puan kazanıyor.

Üç farklı üyelik seviyesi var: Gladyatör, Senatör ve İmparator

Pizza Il Forno’nun mobil uygulamasında, 1 yıl boyunca verilen sipariş tutarlarının baz alındığı üç farklı üyelik seviyesi bulunuyor. Pizzailforno.com.tr ve mobil uygulama üzerinden bir yılda toplam 3.500 TL’ye kadar harcama yapmış olan üyeler, Gladyatör olarak adlandırılıyor. Aynı sürede toplam harcama tutarı 3.501 TL ile 5.000 TL arasında olan kullanıcılar Senatör seviyesine ulaşırken, son bir yılda toplam harcaması 5 bin lirayı aşanlar İmparator olarak adlandırılıyor. Her üye, sahip olduğu seviyeye özel, ilave indirim ve avantajlardan yararlanıyor.

Vegan, glüten free ve bitkisel içerikli menüleriyle öne çıkan Pizza Il Forno, İtalyan işi pizzalarını bu ülkenin simgelerinden “kolezyum” formundaki taş fırınlarında pişirip servis ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın