Özsüt’ten Anneler Günü’ne Özel Tatlılar

Özsüt, bu yıl 12 Mayıs’a denk gelen Anneler Günü’nde annesine en tatlı sürprizi yapmak isteyenler için birbirinden özel lezzetler sunuyor. Annelerinki kadar leziz ve taze ürünleriyle bu özel güne keyif katan marka, damak tadını önemseyen anneleri mutlu edecek enfes lezzetleriyle yine en tatlı anların eşlikçisi olacak. 

İlk günden bugüne değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Özsüt, Anneler Günü’nde annelerine tatlı bir sürprizi yapmak isteyenler için birbirinden özel lezzetler sunuyor. Bu özel gün için annelerin damak tadına uygun lezzetler sunan marka yine en tatlı anlara eşlik ediyor.

Annelerin kalbini çalan lezzetler

Tüm ürünlerinde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanmayan Özsüt, annelerinki kadar leziz ve taze ürünleriyle Anneler Günü’ne keyif katıyor. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından gerçek tereyağı ve badem ile yoğrulan Yaban Mersinli Tart, annesinin yüzünde tatlı bir gülümseme bırakmak isteyenlerin tercihi oluyor. Yaban mersinli krema dolgusu ve şeftali parçacıklarıyla her çatalda mutlu eden bu benzersiz lezzetin yanı sıra annelerin en sevdiği lezzetleri Özsüt’lerde bulmak mümkün. Dalından koparılmış meyveler, dört mevsimin vazgeçilmezi çikolata, fıstık, krokan gibi birçok lezzet ile hazırlanan nefis pastalar ve tazecik kekler, özel Özsüt kremasıyla eşsiz bir uyum yakalayıp annelerin kalbini çalıyor.

Küçük bir lezzet ile büyük bir keyif yaşatın!

Anneler Günü’nde Özsüt’ün mini cheesecakeleri annenize büyük bir keyif yaşatıyor. Balın, tarçının ve zencefilin bisküvi tabanında birleştiği mini cheescakeler, frambuazlı, karamelli, vişneli ve Antep fıstıklı çeşitleriyle annenizin mest ederken, ipeksi dokulu kreması ve birbirinden lezzetli sosları günün anısını adeta damaklara işliyor. Üstü nefis, altı kıtır kıtır bu küçük lezzet, Anneler Günü sohbetlerinize tat katmak için Özsüt’lerde bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın