Özsüt Lezzetleri İlk Kez Trabzon’da!

 Özsüt, Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor.

Markanın yeni lezzet durağı, Doğu Karadeniz’in en önemli merkezlerinden Trabzon oldu. Forum AVM içerisinden konumlanan Özsüt’ün yeni mağazası, gelenekselleşmiş sütlü tatlılardan birbirinden enfes pastalara, güne keyifle başlamanızı sağlayan zengin kahvaltı çeşitlerinden her daim tazeliğinden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmeyen dondurmalarıyla Karadenizli lezzet tutkunlarına eşlik edecek.

 

Özsüt’ün yeni lezzet durağı doğasıyla ve yaylarıyla ünlü Karadeniz’in Trabzon şehri oldu. Forum AVM içerisinde yer alan Özsüt’ün yeni şubesinde misafirlerini ağırlamaya başlayan marka, ilk kez buluştuğu Trabzonluların favori buluşma noktası olmaya aday.  

 

Özsüt lezzetleri, günün her saatinde damaklarda iz bırakıyor. Şık dekorlu kapalı ve açık alanlarıyla, Cafe konseptli menüsünde yer alan tüm lezzetlerin misafirlerin beğenisine sunulduğu Trabzon mağazasında, Özsüt’ün alametifarikası sütlü tatlıların yanı sıra, şerbetli tatlılardan birbirinden enfes pastalara, kahvaltı seçeneklerinden tadına doyulmaz ekmekli lezzetlere ve ferahlatan doğal içeceklere kadar pek çok alternatif yer alıyor. Trabzonlu lezzet tutkunlarına şölen yaşatan Özsüt, en taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemelerle hazırlanan dondurmalarıyla ise yaz sıcaklarının kurtarıcısı oluyor.

Özsüt dondurmasının tam zamanı!

Her daim tazeliğinden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmeyen Özsüt dondurmalarıiklimine özel bölgelerden temin ettiği hammaddeleriyle fark yaratıyor. Gerçek lezzet ve damaklarda bıraktığı tat ile dondurma tutkunlarını etkileyen marka, dalından toplanan taze meyveler ve kuruyemişlerle menüsünü renklendiriyor. Meyveli dondurma severlere; limonlu, kavunlu, vişneli ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, antep fıstıklı, üzümlü&cevizli ve cookie dondurma gibi çeşitleri bulunan Özsüt, klasik tatlardan vazgeçmeyenler için ise kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı seçenekleriyle yaz boyu serinletmeye devam ediyor. Vişne, çilek ve frambuaz sorbeler ise meyvelerin en gerçek ve serinleten hali olarak tadanlara iki kat mutluluk aşılıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın