NUDE Tasarımları ile Mocktailler Daha Şık

Koleksiyonlarında yer alan özgün tasarımlarıyla bulunduğu her ortama zarafet katan NUDE, her zevke hitap eden ürünleri ve modern dokunuşlarıyla özel yaz buluşmalarında fark yaratmaya devam ediyor. Yazın vazgeçilmezi serinleten mocktailler, NUDE bardaklarda göz alıcı sunumlara dönüşüyor. 

“Simple is Beautiful (Yalın Güzeldir)” felsefesini uluslararası tasarımcıların ona özel tasarladıkları koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, sıcak yaz davetlerinde hazırlayacağınız serinleten içecekleri, birbirinden şık sunumlar ile buluşturuyor. Özellikle NUDE’un titizlikle tasarlanan Hepburn, Savage ve Big Top Koleksiyonları’ndaki bardaklar ve kadehler içecek deneyimine modern ve özgün bir yorum getiriyor.

Kullanıcıların tutku ve zevklerini estetik biçimde yansıtabilecekleri ürünler sunan NUDE, her koleksiyonunda cam el imalatındaki hünerini, tasarımın yetkin isimlerinin çizgileriyle birleştiriyor. Hem işlevselliğiyle hem de benzerlerinden ayrılan duruşuyla NUDE, eşsiz ürünlere imza atıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın