Mükemmelden ödün vermeyenlerin tercihi: İnosmart

Kazandıran Mutfak vizyonuyla kullanıcılarının ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu en verimli ürünleri sunan İnoksan, İnosmart Fırın Ailesi ile profesyonellerin kalbini fethediyor. Mutfakta tasarrufu ön planda tutan, işletmesinin cebini düşünen profesyoneller için yüzde 40 enerji tasarrufu, yüzde 15 hammadde tasarrufu ve banket sistemi ile zaman tasarrufu İnosmart’ın vadettiği büyülü dünyanın yalnızca bir kısmı. 

Mükemmelden ödün vermeyenlere İnosmartlı mutfakları sorduk…

Sardunya Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Zincirkıran: “İyi ve lezzetli bir yemek çıkması için cihazların standartlarının yüksek ve kalite kontrol belgelerinin eksiksiz olması gerek. İş sağlığı ve güvenliği açısından da bu beklenti önemli. Sardunya projelerinde mutfağımızın en önemli ve en yoğun noktalarında konumlandırdığımız Inosmart fırınlara tam not verdik. Gün boyu binlerce porsiyon çıkaran bu fırınlar hem lezzet hem de dayanıklılık açısından yemek sanayicisi olarak bizim beklentilerimizi üst seviyede karşılıyor.”

Edirneli Sayınbaş Badem Ezmecisi Aydın Sayınbaş: “İnoksan uzun yıllardır pastacılara kaliteli ve dayanıklı ürünler sunan bir firma. Endüstriyel fırınları İnosmart’ı başarılı buluyorum. Bizimle beraber pek çok kafe, restoran, otel ve pastanede hayatı kolaylaştırıyorlar.

Akdeniz Hatay Sofrası Sahibi Barış Deveci: “İnosmart Fırın ile 250 derecede 18 dakikada Antakya yöresine ait sini kebabı pişirdim. Ardından 8 dakika da sosuyla piştiğinde kebabımız hazırdı. İnoksan akıllı fırınların zamandan tasarruf ederek suyunu kaybetmeden enfes bir kebap pişirdiğini söyleyebilirim.”

Napolili Şef Giovanni Terraciano: “İstediğiniz lezzeti yakalayabilmeniz için fırının çok iyi olması gerekiyor. Bir şefin ihtiyacı olan tek şey, şefin istediklerini bilen ve anlayan akıllı bir fırına sahip olmasıdır. İnosmart akıllı fırınlar ile tasarruf etmek ve zaman kazanmak çok kolay ve aynı zamanda yemekler tam kıvamında pişiyor.”

Pastacılık Duayeni Niyazi Çapraz: “İyi bir fırın ürünün ayıplı tarafını örter. Yurtdışında çalıştığım ustalar bir pastane kurulurken “Önce fırın sonra mikser ve hamur açma gerekiyor, gerisi kolay” derlerdi. Bunun anlamı kaliteli ürün çıkarmak ve zaman kazanmaktı. İnoksan’ın Bursa’da ilk fırınlarını ürettiği dönemi hatırlıyorum. O dönemden bu yana birçok cihazını kullandım. İnoksan bu işe başladığı günkü prensiplerinin hala arkasında. O gün ile bugünkü fırınları arasında kaliteden taviz vermediğini görüyorum.”

Big Chefs Mutfaklar Koordinatörü Murat Aslan: “İnosmart yerli fırınlar yurtdışında görüp çalıştığımız mutfaklardaki teknolojiyi burada yansıtıyor. İyi bir tabak çıkarmak için iyi bir fırına sahip olmak gerekiyor. Çok porsiyonlu yemeklerde, yemek sanayinde, zincir restoran mutfaklarında farkını daha iyi hissettiğimiz bu fırınlar zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda misafirlerimize her daim aynı kalitede lezzet sunmamızı garantiliyor.” Her yıl dünya genelinde binlerce mutfak profesyoneli İnosmart ayrıcalıklarıyla tanışıyor, siz de daha detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için 0850 290 44 00 numaralı Çağrı Merkezi’mizden bize ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medya'da Paylaşın