Mandarin Oriental, Bodrum’a 4 Ödül

Seyahat, turizm ve konaklama sektöründe mükemmelliği ödüllendirmek için 1993 yılında kurulan World Travel Awards, bu yılın kazananlarını açıkladı. Mandarin Oriental, Bodrum 2023 yılı değerlendirmesinde dört ödülün sahibi oldu.

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan, zarif tasarımı, incelikli hizmetleri, dünyaca ünlü restoranları, gerçek bir yenilenme vaat eden SPA’sıyla tatil anlayışını unutulmaz bir deneyime dönüştüren Mandarin Oriental, Bodrum’un, kişiye özel hizmet anlayışı bir kez daha ödüllendirildi.

Mandarin Oriental, Bodrum, seyahat, turizm ve konaklama sektörlerinde mükemmeliği ödüllendiren World Travel Awards’ta yaklaşık iki milyon kullanıcının oy verdiği değerlendirme sonucu dört ödülün sahibi oldu.

Europe’s Leading Hotel Residences, Türkiye’s Leading Boutique Resort, Türkiye’s Leading Hotel Residences, Türkiye’s Leading Luxury Resort kategorilerinde ödül kazanan Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllerle dolu 2023 sezonuna bir yenisini daha eklemiş oldu.

Sosyal Medya'da Paylaşın