Limon Köyiçi Ankara’dan lezzete davet

Alaçatı’daki en büyük iç mekana sahip olmanın avantajıyla, konuklarına konfor ve lezzeti bir arada sunan Limon Köyiçi Alaçatı, Ankara’ya açıldı. Misafirlerine gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekleri, keyifli bir ortam sunan Limon Köyiçi Ankara, konuklarına hem dünyadan hem de füzyon mutfağından eşsiz tatlar sunuyor.

5 yıl önce Alaçatı Köyiçi’nde kurulup başarısını tüm Türkiye’ye duyulan Limon Köyiçi Alaçatı, Ankara’da hizmet vermeye başladı. Ankaralı işletmeciler Serdar Sertçelik, Rıdvan Teke ve Cemil Kumaşçıoğlu ortaklığı ile açılan Limon Köyiçi Ankara, Raif Karan işletmeciliği ile misafirlerini ağırlıyor.

Dünya mutfağından eşsiz lezzetler

Geliştirdiği ve genişlettiği menüsüyle konuklarına farklı tatlar sunan Limon Köyiçi Ankara, misafirlerine benzersiz bir menü oluşturdu. Mutfak şefinin özel dokunuşlarıyla hem dünya lezzetlerini hem de füzyon mutfağının eşsiz tatlarının sunulduğu menüde, birbirinden enfes başlangıçların ve ara sıcakların yanı sıra, İtalyan mutfağının geleneksel lezzetlerinden ravioli, damaklarda unutulmaz lezzetler bırakacak Japon sütlacı ve birbirinden eşsiz tatlar yer alıyor. Ankara’nın en gözde mekanlarından Limon Köyiçi Ankara eşsiz lezzetlerinin yanı sıra, misafirlerine DJ Yiğit Özdemir’in performansıyla eğlenceli dakikalar vadediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın