Hyatt Regency İzmir İstinyepark’tan Lezzetli Sevgililer Günü Menüsü

Misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatma hedefiyle yola çıkan Hyatt Regency İzmir İstinyepark, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ‘Aşkın İzmir’de Hyatt bulsun’ mottosuyla yola çıkarak, çiftleri keyifli atmosferine davet ediyor. 

Hyatt Regency İzmir İstinyepark, romantizmin doruklarına varmak isteyen çiftleri, yılın en romantik günü 14 Şubat’ta The Bay Restaurant’a bekliyor. 

Eşsiz lezzetlerin muhteşem sunumlarla birleştiği The Bay Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüyle unutulmaz bir güne imza atıyor.

Lezzetli atıştırmalıklarla başlayan tadım portakal soslu konfi rezene ve kuzukulağıyla servis edilen Levrek Mozaik’le devam ediyor. Ana yemeğin star lezzeti Deniz Tuzu ve Kekik ile Marine Edilmiş Dana Bonfile olurken, kereviz püre, balkabağı röşti ve narenciye sosun eşlik ettiği Izgara Sinarit seçeneği de balık severler için menüdeki yerini alıyor. Sevgililer Günü yemeğinin en tatlı finali ise Cennet Hurması Sorbe ve iştah kabartan Ahududu ganajıyla kaplı Hindistan Cevizli ve Mangolu Mus ile gerçekleşiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın