Fuga Coffee’nin Spesiyali: Flat White

Levent bölgesinin kısa sürede en popüler mekanları arasında yer alan, dekorasyonuyla göze çarpan ve “Şehrin Ortasında Bir Kaçış Noktası” mottosu ile  Fuga Coffee; özel olarak yetiştirilen kahve çekirdeklerinden elde edilen aromatik kahveleriyle benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. 

Kahve içerek güne başlayanlardansanız Fuga’nın lezzetli kahveleriyle yeni güne çok iyi bir başlangıç yapacaksınız. Gün ortası veya iş çıkışı modern, iç açan dekorasyonu ve sunduğu yeşil alanlar ile Fuga’da eşsiz kahvenizle koyu sohbetlerinizin tadını çıkaracaksınız.

Fuga’nın spesiyallerinden “Flat White” en çok tercih edilen kahveler arasında yer alıyor. Espressoyu sert bulanlar için “Flat White” mükemmel bir alternatif oluyor. “Flat White”ın lezzetli olabilmesi için en önemli püf noktası taze ve kaliteli kahve ile yapılmasından geçer. Fuga da en özel kahvelerini müşterilerine sunarak kahve serüvenlerine bambaşka bir anlam kazandırıyor.

Dünya kahve üretiminde en kaliteli kahve bölgesi ünvanını Brezilya’ya Fazenda Primavera özel kahveleri vermiştir. Fuga’nın bu kahveyi tercih etmesinin  sebeplerinden biri lezzetli bir tat profili sunmasıyla beraber Fazenda Primavera’nın 4C sertifikasına sahip doğa dostu bir işletme olmasıdır.

Fuga kahve tutkunlarına sunduğu taze, kaliteli çekirdek kahvesi ve özel olarak öğütülmesiyle nefis bir deneyim sunar. Bunun yanında Fuga sektördeki en iyi ekipmanıyla kahveye bambaşka bir tat ve nitelik katıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın