Four Seasons Hotels Istanbul’da Anneler Günü’ne Özel Lezzetli Deneyimler

Four Seasons Hotels Istanbul, Anneler Günü için lezzet ve sürprizlerle dolu unutulmayacak bir gün hazırlıyor. Tarihi Yarımada’nın simge oteli Four Seasons Hotel Sultanahmet, benzersiz avlusunda zengin kahvaltısıyla anneleri misafir ederken, özel dekoru ve renkli büfeleriyle Four Seasons Hotel Bosphorus bahar tadında bir brunch sunuyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet’in çiçekler ve kuş sesleriyle bezeli eşsiz avlusunda yer alan Avlu Restaurant, zengin kahvaltı büfesi ile yine özel bir Anneler Günü’ne ev sahipliği yapıyor. Samimi ve keyifli bir atmosferde sevdikleriyle bir arada olmak isteyen misafirlere farklı bir deneyim sunuluyor.

Türk kahvaltısının vazgeçilmezlerinden oluşan geniş seçeneklerin de yer aldığı özel kahvaltı menüsü damaklarda iz bırakmaya aday. Misafirler bu anlamlı günün güzelliğini yaşarken, anneleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın benzersiz manzarasına karşı konumlanan terasında zengin ve lezzetli brunch büfeleriyle anneleri misafir ediyor. Uninvited Jazz Band canlı performansı eşliğinde servis edilen brunch’ta deniz ürünü tutkunları için hazırlanan sushi ve istiridye büfesi de lezzet şöleni yaşatıyor. Döner istasyonu, çağ kebabı ve barbekü alternatiflerinin olduğu birçok lezzet de geleneksel tatları seven misafirlerle buluşuyor. Tatlı büfesi ise gerek lezzetleri gerekse görselliği ile Anneler Günü Brunch’ını unutulmaz kılıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın