Fırın-Ci’den Ataköy Marina’da İkinci Şube Açılışı

Diyarbakır’ın geleneksel lezzetlerini modern bir yorumla sunan Fırın-Cİ, bu ay sonundan itibaren yeni şubesiyle İstanbulluları Ataköy Marina’da ağırlamaya hazırlanıyor. Diyarbakır’ın eşsiz mutfağından ilham alan ve menüsünü özel tariflerle zenginleştiren Fırın-Cİ, gastronomi tutkunları için yeni bir durak sunuyor.

 

Fırın-Cİ, üç yıl önce Fişekhane ’de açtığı ilk şubesinden sonra İstanbul’un kalbinde yer edindi. Diyarbakır’a özgü et yemekleri ve tandırda pişirilen enfes lavaşları başta olmak üzere bölgeye has lezzetlerle adını duyuran restoran, kısa sürede şehirdeki birçok gastronomi tutkununun favorisi haline geldi.

 

Her şubesinde tecrübeli şefler ve usta mutfak çalışanlarıyla hizmet veren Fırın-Cİ Ataköy Marina’daki yeni şubesinde de Temmuz’un son haftasından itibaren aynı kalite ve lezzeti sunmaya devam edecek. 500 kişi kapasiteli mekânda, Fişekhane şubesinin menüsünden tanıdık lezzetlerin yanı sıra, Ataköy’e özgü yeni tatlar da yer alacak.

 

Fırın-Cİ Ataköy Marina şubesi, özel toplantılar ve kalabalık gruplar için tasarlanmış VIP odasıyla da dikkat çekiyor. Hizmetini samimi ama disiplinli bir servisle taçlanan Fırın-Cİ unutulmaz etkinlikler ve özel kutlamalar için ideal bir mekân sunuyor. Fırın-Cİ ekibi İstanbul’un lezzet tutkunlarını yeni şubesinde ağırlamak için sabırsızlanıyor.
 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın